Najciekawsze mieszkania na warszawskim Targówku

Najciekawsze mieszkania na warszawskim Targówku

in Rozwój osobisty |

Praktycznie w każdym mieście można wskazać takie miejsce, w którym chciałby mieszkać każdy. W Warszawie do najpopularniejszych dzielnic mieszkaniowych należy Targówek. Pod wieloma względami obszar ten wydaje się być najlepszą lokalizacją dla kogoś, kto chce się ustatkować, zapuścić korzenie, czyli kupić lokal mieszkalny.

Atrakcyjna lokalizacja i nowoczesny styl

Targówek położony jest po prawej stronie Wisły, niedaleko centrum (sąsiaduje m.in. Pragą). Panuje tutaj przytulny klimat, który tworzy licznie wypełniająca dzielnicę zieleń. Jak podają różne źródła, tereny zielone to aż 30 proc. powierzchni Targówka.

To zapewne ucieszy nie tylko miłośników przyrody, wypoczynku na świeżym powietrzu, ale też fanów aktywnego wypoczynku. Ci ostatni będą korzystać z gęstej sieci ścieżek rowerowych i tras biegowych. Dystrykt jest dobrze skomunikowany z centrum stolicy. Do Targówka dociera też kilka linii autobusowych i tramwajowych. Wkrótce przybędzie kolejne połączenie na tej trasie: druga linia metra.

Dodatkowe plusy

Poza dogodnym położeniem dzielnica ma też inne zalety, które należy wziąć pod uwagę, wybierając lokalizację swojego przyszłego gniazdka. Chodzi o infrastrukturę miejską i wszystko, co potrzeba człowiekowi do komfortowego życia, czyli sklepy wielkopowierzchniowe, kina, galerie handlowe.

To wszystko powoduje, że warto zainteresować się kupnem mieszkania. Targówek przoduje pod względem liczby dostępnych lokali i rozpoczynanych inwestycji mieszkaniowych. Miejscowe lokale wznoszone są z najlepszych materiałów, w nowoczesnym stylu, który wyróżnia się m.in. efektowną elewacją. Części wspólne oraz balkony i tarasy wyłożono gresem antypoślizgowym.

Jeśli chodzi o powierzchnie i układ pomieszczeń, każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż wybór jest spory. Na rynku występują kawalerki, lokale dwupokojowe i trzypokojowe o powierzchni od około 20 do 70 m kw. Do nabycia są nowe mieszkania z aneksem kuchennym oraz te z osobną kuchnią. W przypadku niektórych obiektów nabywcy mogą też korzystać z garażu podziemnego i komórek lokatorskich.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Profile metalowe

Inwestorzy coraz częściej decydują się na montaż sufitów podwieszanych z płyt gipsowo-kartonowych bowiem umożliwiają one ukrycie np. elementów klimatyzacji przymocowanych...

Zamknij