Jak sprawić niespodziankę ukochanemu?

Jak sprawić niespodziankę ukochanemu?

in Porady |

Dla miłośników szybkich aut przejażdżka sportowymi autami będzie idealnym prezentem, które pozostanie w ich pamięci na długo. Odważniejsi partnerzy z pewnością będą zachwyceni, gdy otrzymają bilet na przelot motolotnią nad pięknymi polskimi widokami. Wyjątkowym zaskoczeniem będzie też wspólna noc w jednym z wielu hoteli, które oferują pełną regenerację i relaks dla zakochanych.

Przejażdżka sportowymi autami – Ferrari, Lamborghini, Porsche

Jeśli partner jest fanem szybkich aut, idealną niespodzianką dla niego będzie sprezentowanie mu przejażdżki sportowymi autami na profesjonalnym torze wyścigowym! Do wyboru uczestnik będzie miał takie klasyki, jak Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo, Audi R8, Nissan GT-R lub Mitsubishi Lancer. Wszystkie te maszyny przyspieszają do “setki” w niecałe 4 sekundy! Dla każdego miłośnika motoryzacji będzie to prawdziwe spełnienie marzeń. W każdym przejeździe na fotelu pasażera będzie czuwał doświadczony instruktor jazdy tymi autami. Aby zarezerwować taką atrakcję, należy wejść na stronę firmy go-racing i kupić voucher umożliwiający dostanie się na tor. Przejażdżka sportowymi autami to idealny prezent na rocznicę ślubu lub urodziny ukochanego.

Lot motolotnią – atrakcja dla odważnych

Dla miłośników podniebnych przygód świetną niespodzianką będzie lot motolotnią po niebie. Po zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa, uczestnik siada w dwuosobowej maszynie, którą steruje wykwalifikowany pilot. Wszyscy piloci mają licencję PHGP oraz uprawnienia do przewożenia pasażerów. Uczestnik podczas podziwiania tych atrakcji może fotografować i nagrywać piękne krajobrazy. Lot motolotnią jest niezwykłym doświadczeniem, które z pewnością zaskoczy każdego partnera. Dzięki temu można spełnić marzenie ukochanego, który pasjonuje się powietrznymi atrakcjami.

Atrakcja dla dwojga – wspólna noc marzeń

Wiele hoteli w Polsce oferuje atrakcję zwaną “nocą marzeń”, która obejmuje nocleg ze śniadaniem, obiadokolację oraz pełny dostęp do strefy relaksu i masażu. Dzięki tej usłudze partnerzy mogą się kompleksowo zregenerować i pogłębić swoją relację. Jest to idealny prezent dla par, które chcą spędzić razem niezwykle romantyczne chwile. Atrakcja jest też skierowana dla nowożeńców na prezent ślubny lub uczczenie rocznicy ślubu.

Zobacz także: Prezent na 30 urodziny męża

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak usunąć brzydki zapach z lodówki?

Brzydki zapach w lodówce wywołują najczęściej: zepsute jedzenie, pleśń czy zgniłe owoce lub warzywa. Walkę z odorem warto zacząć od...

Zamknij