Gdzie zorganizować urodziny dziecka?

Gdzie zorganizować urodziny dziecka?

in Problemy |

Zabawa w rodzinnym parku rozrywki to atrakcja dla dzieci w każdym wieku. Wesołe miasteczko lub park linowy to dobre miejsce na zorganizowanie urodzinowego przyjęcia dla najmłodszych. Upominkiem dla malucha może być także zafundowanie mu kreatywnych warsztatów, gdzie razem z innymi dziećmi, w czasie zabawy podszkoli swoje umiejętności majsterkowania.

Kreatywne warsztaty dla dzieci

Fajne pomysły na prezent dla dziecka to takie w formie przeżycia. W dniu urodzin można zabrać pociechę na warsztaty z robotyki, które zafascynują każdego małego majsterkowicza. W czasie zajęć dzieci uczą się logicznego myślenia oraz pracy w grupie. Budowanie i programowanie robotów razem z rówieśnikami naturalnie pobudza dziecięcą ciekawość, a także daje dużo satysfakcji i radości.

Rodzinne parki rozrywki

Zabawa w rodzinnym parku rozrywki to rewelacyjny pomysł na urodzinowy upominek dla pociechy. Pobyt w wesołym miasteczku to gwarancja bezpiecznej i aktywnej rozrywki dla dzieci w każdym wieku. Maluchy na terenie parku mogą korzystać z karuzeli, przejażdżek widokowych, zjeżdżalni, huśtawek, kolejek i mini roller coasterów. Placówki wyposażone są w liczne punkty gastronomiczne, gdzie można zjeść smaczny posiłek i napić się kolorowych koktajli. W strefach z basenami nad bezpieczeństwem gości parku czuwają wykwalifikowani ratownicy. Na terenie parku pracują również doświadczeni animatorzy, którzy mogą zapewnić dodatkową rozrywkę dla maluchów, np. konkursy z nagrodami lub zabawy taneczne.

Urodziny w parku trampolin

Urodziny dziecka można także zorganizować w parku trampolin. Na miejscu maluchami zajmują się instruktorzy. Każde dziecko otrzymuje skarpetki antypoślizgowe i może korzystać z trampolin i basenów piankowych. Istnieje możliwość zamówienia napojów, przekąsek oraz tortu urodzinowego.

Park linowy dla dzieci

Aktywną formą spędzenia czasu dla najmłodszych mogą być zajęcia w parku linowym. Zabawa jest całkowicie bezpieczna, ponieważ każde dziecko zostaje wyposażone w kask oraz specjalną uprząż asekuracyjną. Na terenie obiektów znajduje się kilka wydzielonych tras o różnych wysokościach. Po zabawie dzieci mogą usiąść przy stole, aby coś zjeść, wypić lub poczęstować się tortem urodzinowym. Na terenie parku z dziećmi mogą cały czas przebywać rodzice.

Zobacz także: Energylandia- pomysł na prezent

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wyścig szczurów i jego konsekwencje

Praca i sukces zaczynają nabierać pejoratywnego znaczenia, kiedy stają się celem samym w sobie. Karierowiczom zależy na zdobyciu prestiżu, nie...

Zamknij